top of page
Szukaj

Nowi partnerzy w projekcie Zielona Koalicja dla Zdrowia!

Niezmiernie miło nam poinformować, że nowi partnerzy dołączają do Zielonej Koalicji dla Zdrowia!


  • Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu,

  • Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie.


Wierzymy, że wspólna praca i interdyscyplinarna działalność w sektorze ochrony zdrowia mogą przynieść najskuteczniejsze rezultaty.


Cieszymy się, że grono partnerów się powiększa. Dzięki temu sektor opieki zdrowotnej ma jeszcze większe możliwości tworzenia rozwiązań dla najpilniejszych potrzeb zdrowotnych, przyczyniając się zarówno do dobrobytu społecznego, jak i rozwoju gospodarczego.


Zielona Koalicja dla Zdrowia to platforma współpracy na rzecz zrównoważonego rozwoju sektora ochrony zdrowia w Polsce. W obliczu rosnącej globalnej populacji, wyczerpywania się zasobów naturalnych i narastających zagrożeń spowodowanych zmianami klimatu, zrównoważony rozwój staje się niezbędny dla wspólnego dobrobytu i przetrwania. Dlatego, Zielona Koalicja dla Zdrowia ma za zadanie – we współpracy z osobami eksperckimi – rozpowszechniać i propagować modele zrównoważonego rozwoju, działać na rzecz minimalizowania negatywnego wpływu środowiskowego oraz wpływać na poprawę jakości zrównoważonego zarządzania w sektorze ochrony zdrowia.
 

Comments


bottom of page