top of page

pt., 14 cze

|

Webinar odbędzie się na platformie ZOOM

„Zrównoważone gospodarowanie odpadami w sektorze ochrony zdrowia”- dołącz do webinaru!

Webinar skierowany jest do kadry zarządzającej ds. ekonomicznych, logistycznych i technicznych, a także pielęgniarek epidemiologicznych z placówek ochrony zdrowia w Polsce.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
„Zrównoważone gospodarowanie odpadami w sektorze ochrony zdrowia”- dołącz do webinaru!
„Zrównoważone gospodarowanie odpadami w sektorze ochrony zdrowia”- dołącz do webinaru!

Czas i lokalizacja

14 cze 2024, 12:00 – 14:00

Webinar odbędzie się na platformie ZOOM

O wydarzeniu

Podczas webinaru  porozmawiamy z ekspertami o selektywnej zbiórce odpadów i możliwości redukcji kosztów  w tym obszarze.

,,Możliwości redukcji kosztów gospodarowania odpadami w szpitalu"

Prezentację poprowadzi Paweł Głuszyński, ekspert z ponad 30-letnim doświadczeniem w realizacji programów przeciwdziałania powstawaniu oraz zagospodarowaniu odpadów. Jako ekspert pracował w ponad 20 projektach dotyczących gospodarki odpadami, prowadzonych przez Komisję Europejską, WHO, UNDP oraz Bank Światowy w Europie, Afryce, Azji i na Karaibach. Był etatowym pracownikiem międzynarodowych sieci organizacji pozarządowych Health Care Without Harm i Zero Waste Europe. Ponadto realizował międzynarodowe projekty z Greenpeace, EEB, IPEN i GAIA. Obecnie pracuje jako ekspert-analityk w projektach prowadzonych przez organizacje pozarządowe oraz biznesowe. ,,Jakość selektywnej zbiórki, a koszty zagospodarowania odpadów”

Prelekcję wygłosi Konrad Nowakowski, ekspert i konsultant w dziedzinie ochrony środowiska, gospodarki odpadami, eko projektowania oraz technologii produkcji opakowań i ich recyklingu. Posiada doświadczenie we wdrażaniu innowacyjnych produktów i technologii, współpracy z przedsiębiorstwami oraz samorządami. Specjalizuje się w praktycznym stosowaniu i interpretacji przepisów prawnych oraz aspektów technologicznych w zakresie produkcji i przetwórstwa opakowań, w tym wykonanych z tworzyw sztucznych. Jest praktykiem nastawionym na wdrażanie rozwiązań w myśl Gospodarki w Obiegu Zamkniętym w ramach Inicjatywy # EndPlasticPollution, programu UNEP/GRID-Warszawa. Sesja pytań i odpowiedzi

Po wystąpieniach prelegentów przewidziana jest sesja pytań i odpowiedzi, podczas której uczestnicy będą mogli zadawać pytania i uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich kwestie.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page